انرژی مثبت نور و سنگ نمک

آباژور سنگ نمک

 انرژی مثبت نور و سنگ نمک

امروز میخواهیم درباره انرژی مثبت نور و سنگ نمک صحبت کیم . اگر به دنبال آبا ژور متفاوت میگردید . دنبال یک دکوری فوق العاده ، یک کادویی با قیمت مناسب ..
یک آباژور که با خواص گوناگون و نور دهی بی مانند. 
آباژور سنگ نمک با عمر مفید بالا و به همراه انرژی مثبت جهت پاکسازی انرژی منفی محیط و انرژی منفی شما.
این آباژور بی مانند نه تنها بسیار راحت قابلیت تمیز کردن دارد بلکه به راحتی میتوان با مواد ضد عفونی کننده شیشه نگهدارنده این محصول را پاک کرد.
ساخت ایران و از دیگر محصولات منحصر به فرد مجموعه الیاهو گالری.

خصلت های آباژور نمک

آباژور های سنگ نمک و به طور کلی سنگ نمک  از دسته اجسامی است که دارای انرژی بالای یونی است. همین امر باعث گردیده تاثیر بسیار زیادی در زندگی افراد بازی نماید . 

امروز به خواص خوراکی این ماده طبیعی و یا انواع آن ( دریایی ، معدنی و .. ) نمیپردازیم . و تنها به بررسی این امر میپردازیم که وجود یک روشنایی چه تاثیری میتواند در انرژی این کالا ایفا نماید . 

از بین بردن یون های مضر وسایل برقی

در دنیای کنونی نمیتوان این موضوع را نادیده گرفت که وسایل برقی و دیجیتا سهم بسیار بزرگی در زندگی ما ایفا میکنند . کالاهایی همچون موبایل ، کامپیوتر ، تلویزیون و … همگی جزئی از زندگی روزمره ما هستند به باور بسیاری از محققان این کالا ها بسیار زیاد یون های مضر تولید میکنند. در مقابل آباژور های نمک با ایجاد انرژی مثبت نور خود تاثیر بسزایی در از بین بردن این انرژی منفی ایفا میکند . 

دیگر خصوصیات انرژی مثبت نور و سنگ نمک

  • -کاهش تاثیرات منفی یون های موجود در هوا
  • -ایجاد فضای ارامش بخش وابسته به نوع نور تولیدی 
  • -وجود شیشه که عامل بازدارندگی از عرق کردن آباژور نمک است

جهت مشاهده کالا های این مجموعه به لیست زیر مراجعه کنید . 
آباژور نمک بطری 
آباژوریون نمک

مشتری گرامی، نظر به نوسان متداول موجودی و قیمت کالاها، لطفا قبل از هر گونه ثبت سفارش از قیمت و موجودی کالا اطمینان حاصل فرمایید.