آموزش تور مجازی ۳۶۰ درجه

تور 360 درجه الیاهو گالری

آموزش تور مجازی ۳۶۰ درجه

در ایم مجال قصد داریم به آموزش تور مجازی ۳۶۰ درجه در وبسایت مجموعه الیاهو گالری بپردازیم. در مقالات قبل به بررس  حساب کاربری و همین طور به بررسی نحوه ثبت نام و مقایسه کالا  پرداختیم .  در بخش تور مجزی بیش از هر چیز به نما و نحوه دید درست به کالا ها دقت شده است.

در این راستا میخواهیم بدانیم : تور مجازی چیست ؟ عکس پانوراما و ۳۶۰ درجه چیست ؟ مزایا و دلایل استفاده از آنها چه میتواند باشد .؟

عکس ۳۶۰ درجه چیست ؟

قطعا شما هم زمانی که تکنولاژی عکس های به هم پیوسته ( پاناروما ) آمد به خاطر دارید ِ. یا در گوشی خود سرک کشیده و آن را دیده اید. 
panorama  در دوربین عکس های به همپیوسته ای را ایجاد میکند .که شما میتوانید با چرخشی به دور خود کل منظره اطراف را در یک قاب بزرگ ثبت نمایید. 

آن چه در واقع شما انجام میدهید . عکاسی های پیدر پی و اتصال آنها به یکدیگر است . تا یک عکس بلند و باریک ایجاد کنید که انتهای یکی ابتدای دیگری باشد . 

عکس ۳۶۰ درجه در واقع تلاقی این نوع عکاسی با عکاسی حرفه ایست . که بدون داشتن کمی و کاستی از فضای اطراف شما را در بر میگیرد . کل فضای اطراف از بالا تا پایین از شرق تا غرب از نگاه و مقیاس دوربین شما در آن تصور گنجانده میشود . 

یک تور مجازی چیست ؟!

بسیاری در اوایل تصور یک گالری به هم پیوسته داشتند که با کلیک بر روی دکمه شروع به صورت دنباله دار عکس ها در پی هم به نمایش در بیایند . . اما تور ۳۶۰ درجه دنیایی دیگر خواهد بود . در این گونه نمایش عکس های ۳۶۰ درجه در یک راستا با علامت ها و نشانه هایی قرار میگیرند .

و نه تنها زاویه دید مقبول بلکه اشیاء فضاها را به راحتی در دید قرار میدهد. تور ۳۶۰ درجه وابسته به عکس های ۳۶۰ درجه بوده است .و به دلیل تعداد بالای عکس ها نکات بسیار زیادی را به نمایش میگزارد . شما به راحتی روی تصاویر زوم میکنید به راحتی هر گوشه را بزرگ میکنید به راحتی در یک تصویر گردش میکنید به هر سمت میروید و … و در داخل تصاویر حتی قدم میزنید.

 

 

نمای پانورامای ۳۶۰ درجه ، گسترده تر از عکس است، خروجی آن شبیه فیلم است . ولی با این تفاوت که کنترل دوربین در دست مخاطب است و او می‌تواند تصور کند که در فضایی ایستاده است .  به هر طرف که بخواهد می تواند نگاه کند، زوم کند و سوژه را با جزئیات بیشتری مشاهده کند.

تور مجازی الیاهو گالری

تور مجازی الیاهو گالری ، شامل چندین نمای ۳۶۰ درجه است که با اتصال بین نقاط، امکان جابجایی بین آنها امکان پذیر شده . و مجموعه الیاهو گالری را به علاقه مندان معرفی مینماید.

تور مجازی این امکان را محیا میسازد بدون صرف زمان و تنها با هزینه ناچیزی اینترنت ، کل فضای مجموعه ما را بنگرید در بین اتاق ها و شو روم گردش کنید و با ما و محصولاتمام بیشتر آشنا شوید .

تور مجازی به شما این امکان را می دهد .تا بدون نیاز به صرف زمان و هزینه های بالا و بدون نیاز به حضور در مجموعه شما، مخاطبین خود را در دنیای مجازی به بازدید از امکانات تجهیزات و تخصص های خود دعوت کنید. تور مجازی این امکان را برای افراد ایجاد می‌کند که از طریق اینترنت یک مکان را با تمام جزئیات آن مشاهده کنند.

 

امکانات تور مجازی الیاهو گالری

  • امکان مشاهده کالاها از چند نمای مختلف – که در یک عکس به راحتی گنجانده نمیشد .
  • امکان مقایسه اشیاه در فضایی کاملا طبیعی و قابل لمس
  • امکان مشاهده و حس ابعاد اشیاع وابسطه به محیط اطراف -در عکس های کالاها به دلیل نوع نگاه عکاس بیشتر مواقع عکس کالا با انچه شما مشاهده مینمایید برابری نمیکند.
  • اایجاد حس حضور فرد در مکان و فضای محیطی
  • میزان خطر بیماری ( در حال حاضر بیماری کرونا در کشور جریان دارد ) به دلیل عدم حضور فیزیکی صفر است
  • ایجاد ارتباط بین حجم و رنگ کالا – در کلام ساده به راحتی میتوانید کالای مورد نظر را در فضای خود لمس کنید.
  • سهولت و راحتی برای مشاهده فضای مجموعه
  • میزان هزینه شما برای مشاهده مجموعه ما تقریبا برابر صفر است. 

جهت مشاهده تور مجازی اینجا کلیک نمایید .

در زیر آموزش ویدیو ییکار با تور مجازی الیاهو گالری به نمایش گزاشته شده است.