تابلو شنی الیاهو گالری

تابلو شنی

تابلو شنی بسیار زیبا و آرامش بخش، ساخت کشور ایران و مجموعه الیاهو گالری است. در طرح بندی و رنگ بندی متنوع .بسیار زیبا و آرامش بخش که در ایران با سایز بندی تابلو شنی و تنوع متنوع و کیفیت های گوناگون ساخته میشود.

 

تایخچه

این محصول از حدود 12 سال پیش از کشور اتریش وارد ایران شد . در نمونه اولیه آن که به شکل مستطیل بود . ساختاری مشابه ساعت شنی استفاده شده بود . و از یک رنگ شن برای طرح داخلی آن استفاده شده بود . ولی به مرور طرح تغییر کرد مدل دایره به مدل های مختلف آن افزوده شد.
طرح بندی رنگ ها همچون اکلیل به ان افزوده شده و از شن های با رنگ های مختلف ساحل به آن اضافه شد و به طرح کنونی رسید . 
از حدود بیش از 6 سال گزشته تولید این محصول در ایران شروع شد و با برند های مختلفی عرضه گشت . یکی از این برند ها wonderful sand است که توانسته با ارائه مدل های متنوع و کیفیت بالا بخش عظیمی از بازار این محصول را مال خود کند . الیاهو گالری پخش این برند را عهده دار است.

 

تنوع محصول

کالای تابلو شنی در 2 مدل مستطیل و دایره در مجموعه الیاهو گالری ارائه میگردد. مدل مستطیل در 3 رنگ قهوه ، مشکی و سفید ارائه میگردد. و مدل دایه در 2 رنگ سفید و مشکی .

 

ترکیبات و قطعات همراه

این محصول در مدل دایره از پایه پلی کربنات ساخته شده دور کلا یک لاستیک محکم ساخته شده و مواد داخل آن از جنس شن های ساحلی ، اکلیل ، شن های سیاه  و آب ساخته شده است شیشه های در برگیرنده مواد داخل تابلو شنی شیشه ها 2 میلی متری بسیار نازک و حساس هستند و دور ا دور کالا با مواد خاصی عایق کاری گردیده است. 
در مدل مستطیل پایه جای خود را به تختته از از جنس ام دی اف و میله های فلزی میدهد .و فرم قابی از جنس فایبرگلاس دیگر قطعات کلا با مدل دایره مشابهت بسیار دارد. 
همراه با این بسته یک سرنگ بسیار باریک برای هواگیری و همین طور یک کاغذ راهنما داخل جعبه قرار گرفته است.

 

طریقه نظافت 

این کالا به راحتی با شیشه شور و دستمال قابلیت تمیز کردن و نگهداری دارد .

طریقه تنظیم هوا و سرعت تابلو شنی

تابلو شنی الیاهو گالری به وسیله یک سرنگ کخ در داخل جعبه کالا قرار گرفته و همین طور یک سوراخ کوچک که روی بدنه کالا تعبیه شده به راحتی قابلیت هواگیری و تنظیم سرعت حرکت شنها را دارا می باشد . 

 

در صورت تمایل به خرید محصولات از لیست زیر اقدام فرمایید.

تابلوشنی مستطیل قهوه ای

تابلوشنی مستطیل مشکی

تابلوشنی مستطیل سفید

 

 

 

مشتری گرامی، نظر به نوسان متداول موجودی و قیمت کالاها، لطفا قبل از هر گونه ثبت سفارش از قیمت و موجودی کالا اطمینان حاصل فرمایید.