دراور و جعبه خیاطی

دراور و جعبه خیاطی

دراور و جعبه چرخ خیاطی رومیزی بسیار زیبا و متنوع ساخت کشور ایران است و در تنوع بی مانندی ارائه میگردد. از دراور های رومیزی جهت نگهداری کالاهای خورده ریز همچون کش . گل سر . زیور آلات ( انگشتر ، گوشواره ، آویز ها و ..) و همچنین جهت نگهداری لوازن چرخ خیاطی نیز مورد استفاده قرار میگیرد. 

ساختار کلی

این کالا در ظاهر همچون یک دراور کاملا ساده است ، سه دیواره و یک سری کشو که در جلو و گاهی در بالای دراور خود نمایی میکند . در تمام تنوع آنها از یک غلاب و یا قطعه کوچک چوبی در جلوی هر کشو برای باز و بسته کردن درب های دراور استفاده شده است  . تنوع رنگی این کالا بسیار زیاد است و گاهی به طرح های چرخ خیاطی گاهی با مدل های فرشته و … دیزاین میگردد. 

تمیز کردن 

گاها سوال میشود که چگونه باید  دراور و جعبه چرخ خیاطی رومیزی را تمیز کرد . بهترین راه برای تمیز کردن تمام الاهای چوبی دیزاین شده دستمال نم است . با یک دستمل نم به راحتی قسمت های کثیف روی کالا را تمیز کنید .
توجه : کالاهای که با رنگ های سفید غیر اکرولیک درست شده اند نباید با پارچه خیس تمیز شوند و در غیر این صورت لک میشوند . بنابر این حتمی قبل از تمیز کردن از نوع و جنس رنگ کالا اطلاع یابید.

 

متریال 

جنس این دراور ها گاها از چوب سفید و یا ام دی اف های نازک ساخته میشوند و با رنگهای متنو و یا با تکنیک های مختلف چاپ طراحی و دیزاین میگردد. 

جهت مشاهده مدل های مجموعه و خرید محصولات از لیست زیر کلیک نمایید. 

دراور 3کشو رومیزی ستاره

دراور داروخانه کوچک رومیزی

دراور دو کشو خیاطی

دراور رومیزی فرشته

 

 

مشتری گرامی، نظر به نوسان متداول موجودی و قیمت کالاها، لطفا قبل از هر گونه ثبت سفارش از قیمت و موجودی کالا اطمینان حاصل فرمایید.