دست ساخت های پارچه ای

آویز پارچه ای

دست ساخت های پارچه ای الیاهو گالری

دست ساخت های پارچه ای مجموعه ای زیبا از جنس پارچه که با دست دوزی و دیزاین میگردد. متشکل از چندین طرح و نقش متفاوت .این مجموعه از پارچه های با طرح های شاد و زیبا ساخته شده است . در عین حال میتوانید تنوعی از ساختار را نیز در آن مشاهده نمایید . باد کوبه ، آویز چشم نظر ، آویز های منگوله دار  ، آویز های زنگوله دار  ،جا کلیدی ، قاب عکس از تنوع بی نظیر این خانواده به شمار میآیند . 

تنوع رنگ بندی و جنس ساخت

در ساخت این محصولات از پارچه های متنوع کتاب ،مخمل ،پارچه های چادری و تنوعی بیمانند از انواع پارچه ها و متریل های نرم دیگر استفاده شده . همین امر باعث میشود در یافتن کالای که دیقیقا مشابه هم باشند بسیار سخت باشد. در کتار پارچه در بسیاری از کالاها ( همچون قاب عکس و جاکلیدی) از چوب استفاده شده که در بسیاری از مواقع چوب روس یا چوب سیفد است که خطر آسیب پذیری در اثر دما ها و رطوبت مناطق مختلف ایران بر آن بسسسیار کم اثر باشد . 

توجه:  گاهی لازم است این موضوع را توجه نمایید که در ساخت این محصولات نه تنها از پارچه و کاموا بلکه از چسب هم استفاده شده است و کشیدن و تحت فشار قرار دادن آنها میتواند باعث آسیب به کالا گردد.

توجه 2: درست است که این کالا از جنس ارچه ساخته شده است ولی جدا از شستشوی آن به وسیله وسایلی چون لباسشویی میبایست خوداری نمود.

بسته بندی 

به دلیلی حساسیت کار و تنوع ظاهری محصول و نوع دوخت ( هر کدام از کالا ها خود دارای تنوع بیشمار از جمله جغد -خرگوش -گربه -ماهی و.. میباشد )
این کالاها در بسته های نایلونی و یا به صورت شرینگ شده در اختیار عزیزان قرار میگیرد. لازم به ذکر است که هیچ کدام از بسته ها به صورت تفکیک شده نیست و تمام تنوع محصولات به صورت رندم در بسته ها قرار گرفته و به دست علاقه مندان میرسد. 

 

موارد مصرف

این شاخه از محصولات با تنوع زیر تولید میگردد:
بادکوبه پارچه ای
آویز چشم نظر
آویز منگوله دار
آویز مرغ آمین 
خانواده جغد 2 -3 -4 تایی
مگنت جغد 
جاکلیدی جغد 
آویز کلید و موبایل جغد 
جاعودی جغد 
قاب عکس پارچه ای
و…

جهت مشاهده تنوع کامل محصولات و خرید اونها از لینک زیر مراجعه نمایید. 

آویز چشم نظر مرغ آمین کوچک

آویز چشم نظر مرغ آمین بزرگ پارچه ای

 

 

دیدگاهتان را بنویسید