رضایت مشتری تنکابن

نظر مشتری

رضایت مشتری تنکابن

رضایت مشتری تنکابن  فروشگاه تحریر پارسه تنکابن از مجموعه الیاهو گالری و کیفیت محصولات و کالاها، افتخار داریم در پی سالها تلاش و جمع آوری محصولات متنوع ، توانسته ایم محصولاتی باب طبع بسیاری از مشتریان فراهم آوریم. ویدیویی که مشاهده مینماید . ویدیو یکی از مشتریان مجموعه الیاهو گالریست. که افتخار دادند اجازه دادند ویدیویی از فضای بخش گالری ایشون گرفتیم .

در این ویدیو میتوانید 

تنوع کامل و عالی محصولات ارائه شده
کیفیت بسته بندی و ارسال کالا ها از دید مشتری
و نظر مشتری در رابطه با شرایط پرداخت
و مطولوبیت کالا از دید مشتری 
را مشاهده نمایید . 

 

خدمات الیاهو گالری

مجموعه الیاهو گالری با   سال ها سابقه کار و فعالیت در عرصه تولید، واردات و صادرات و نیز عرضه متنوع ترین مصنوعات دکوری، کادویی و تزئینی، همواره توانسته است کالاهای مربوطه برای فروشگاه های زنجیره ای، شهر کتاب ها، فرهنگسراها، فروشگاه های صنایع دستی و دکوری و کادویی و تعاونی ها را در اسرع وقت و با قیمت مناسب تأمین نماید.

این مجموعه با گردآوری مجموعه ای زیبا و کم نظیر از صنایع دستی اقصی نقاط ایران ، چین ،هند ،تایلند و اندونزی و نیز با ایجاد شرایط ی مناسب جهت سفارش و تحویل کالای خوب و در خور شأن مشتریان و فروشگاه ها ،همواره رضایت مندی خریداران عزیز را هدفاصلی خود قرار داده است.

مجموعه الیاهو گالری همواره در این تلاش بوده که بهترین کیفیت محصولات دکوری ، تزیینی و کادویی را برای خریداران و همراهان خود ارایه کند.

سرپناهی گه در آن زندگی میکنیم ، احساس امنیت و آرامش داریم ، شادی ها و غم هامون رو تقسیم میکنیم، لحظه لحظه خاطراتمون رو میسازیم ،بزرگ میشیم ،خانواده تشکیل میدیم ، بزرگ شدن فرزندانمون رو تماشا میکنیم . چهار دیواری که لحظات ارزشمند زندگیمون رو در اون ثبت میکنیم ، احساس استقلال داریم و پادشاه با شکوه سرزمینمون هستیم. اولین و آخرین پناهگاهمون که همه دوستش داریم … خونمون

و در نهایت جمله آشنای بیشتر مشتریان  :« کاش زودتر آشنا میشدیم »

 

 

مشتری گرامی، نظر به نوسان متداول موجودی و قیمت کالاها، لطفا قبل از هر گونه ثبت سفارش از قیمت و موجودی کالا اطمینان حاصل فرمایید.