ساخت ایران

ساخت ایران -ایرانیزه

ساخت ایران – ایرانیزه 

ایرانیزه و یا ساخت ایران در اصطلاح به معنی کالای ساخته و پرداخته ایرانی گفته میشود . کالای که دارای نشان ساخت ایران است تنوع متفاوتی دارند در زیل به گونه ای مختلف آن و واژه ایرانیزه میپردازیم.

تنوع کالای ساخت ایران

کالاهای دارای نشان ساخت ایران از چن سبک مختلف تشکیل یافته اند :

الف ) کالای با طراحی داخلی و ساخت ایران :

بسیاری از کالاهای ایرانی قدیمی همچون صنایع دستی سنتی ایرانی ، مواد خوراکی ، مواد اولیه ،کالاها صادراتی ایران و کالاهای دارای قدمت از این جمله به شمار میروند .

ب)کالاهای با طراحی داخلی و ساخته شده در خارج از ایران:

متاسفانه در دوران کنونی به واسطه گستردگی تمایلات و نیاز متفاوت کالا. در کشور و همین طور واردات بیش از حد کالا .
تولید کنندگان کالا با استفاده از روش هایی چون تولید کالا در خارج و بسته بندی در ایران کالای مورد نظر را فراهم نموده اند.

کالاهایی همچون ابزار آلات در ین دسته بندی جای میگیرند.

ج)کالای با طراحی اولیه خارجی ولی ساخت و پرداخت ایران:

کالای دارای پیشینه خارجی ولی به روز شده با هنر ،تفکر ، و نیاز مصرف کننده ایرانی  . در لغت به این سبک از کالاها ایرانیزه شده گفته میشود .

یعنی کالای وارداتی را با تجهیز کارگاه های ایرانی و مطابق با نظر و سلیغه مردم ایران در خاک ایران ساختن.

افتخارات مجموعه الیاهو گالری

مجموعه الیاهو گالری افتخار دارد ، با سالها تجربه در واردات کالای خارجی و همین طور تولید مصنوعات دکوری و چیدمان منزل درکشور. کالاها را با بهترین کیفیت و متریال ممکن در کشور تولید و در واقع ایرانیزه کند . 

برای ما مهم است که کارگر ایرانی بیکار نماند . ما به غیر اشتغال ایران و ایرانی می اندیشیم و میدانیم اگر تلاش کنیم میتوانیم . 

برای ما سلیغه هر ایرانی مهم است . ما سلیغه و تکنولوژی روز را در اختیار گرفته ایم تا باکیفیت ترین و بی رغیب ترین کالاها را با نظر شما و با توان ایرانی  در اختیار شما قرار گیرد . 

 

مشتری گرامی، نظر به نوسان متداول موجودی و قیمت کالاها، لطفا قبل از هر گونه ثبت سفارش از قیمت و موجودی کالا اطمینان حاصل فرمایید.