مبل تمام چوب تاشو و میز جلو مبلی

مبل تمام چوب تاشو و میز جلو مبلی

مبل تمام چوب تاشو و میز جلو مبلی

مبل تمام چوب تاشو با تشک رنگی و میز جلو مبلی یک محصول با قابلیت های بسیار است. محصولی متشکل از یک مبل تمام چوب با قالبیت تاشدن و کم حجم شدن. و یک جلو مبلی ساخته شده از چوب روسی  که پایه های آن جمع شده و در زیر میز قرار میگیرند ویا باز شدو فضای مناسبی ایجاد میکنند. 

در این مقاله به بررسی مبل و میز به صورت جداگانه. شیوه های نگهداری . متریال . رنگ ها و کارایی های آنها میپردازیم.  

مبل تمام تاشو با تشک رنگی

مبل تمام تاشو با تشک رنگی

این مبل تمام تاشو یک محصول بسیاز بیمانند و تمیز ساخته شده از چوب روسی با قابلیت قرار گیری در 2 وضعیت مختلف است. 

1- حالت بسته:

در حالت بسته پایه و پشتی در یک راستا قرار میگیرد . .این به دلیل ایجاد فضای کمتر و راحتی در ارسال و بسته بندی تاثیر بسیار زیادی را ایفا مینماید. 

چوب های افقی با فاصله های مشخص . قرار گرفته در کنار چوب های عمودی که حالت ضربدری به خود میگیرد . و در انتهای راستای پایه ها یک ردیف چوب افقی که دو پایه جلو و یا 2 پایه عقب رو به هم متصل مینماید.  این امر اصتحکام و توان پایه ها را چندین برابر مینماید. 

 

2- حالت باز : 

در این حالت دو ردیف به صورت ضربدری روی هم قرار میگیرند . ترتیب چفت شدن این دو ردیف در کنار هم حالتی به نام حالت X رو ایجاد مینماید. این حالت نه تنها مقاومت بالا ایجاد مینماید بلکه توان ساختاری بالایی ایجاد مینماید. 

در این حالت نیز 2 لت کنار هم قرار گرفته و با دو پیچ النی کنار هم فیکس شده و مقاوم سازی میشود . این پیچ ها به قطر 5 میلیمتر  با توان بالا ساخته شده استو که میتواند فشار حاصل از نشستن و وزن یک انسان درشت اندام را به راحتی تحمل مینماید.

میز جلو مبلی تاشو

میز جلو مبلی نیز به مانند صندلی تاشو 2 حالت باز و بسته را شامل میشود. 
-در حالت بسته : پایه ها که 2 زوج چوبی موازی هم هستند و به هم وصل شده است.  در ساختار این کالا میتوان به زیبایی و ظرافت این کار پی برد  یک محصول بیمانند و با کیفیت  بالا. 
– درحالت باز : پایه ها به صورت ضربدی در کنار هم قرار میگیرند  . یکی از انتها به صفحه متصل است و دیگری در قاب مشخص شده قرار میگیرد. 

 

متریال به کار رفته

کلیه قسمت های میز و مبل ها از جنس چوب روسی هستند و با کمترین میزان میخ . تنها با استفاده از تکنیک فشرده سازی استحکامات متصل و مقاوم شده اند.  پیچ های به کار رفته فلزی 5 میلیمتری با دهانه آلن خود یکی دیگر از این موارد است. 

تشک مبل تاشو

تشک به کار رفته از پارچه نانو و از الیاف خاص استفاده شده تا راحتی بیمانندی برای علاقه مندان فراهم سازد

 

بسته بندی 

بسته بندی این کالاها به صورت تک کارتن بوده و صندلی ها به صورت دوتایی در یک کارتن قرار میگیرد. یکی از محصولات بیمانند صادراتی محصولی دیگر از الیاهو گالری.

 

طریقه نظافت

این محصول با استفاده از یک پارچه مرطوب و شیشه شور قابل نظافت است. 

 

پخش عمده 

امکان ارائه این محصول به مقازه داران نیز وجود دارد.

مشتری گرامی، نظر به نوسان متداول موجودی و قیمت کالاها، لطفا قبل از هر گونه ثبت سفارش از قیمت و موجودی کالا اطمینان حاصل فرمایید.