میز و صندلی های تاشو

میز و صندلی تاشو

میر و صندلی های تاشو یک ست کامل میز و صندلی است با کاربرد های فراوان . به دلیل سادگی در باز و بسته کردن این کالا و کم حجم بودن آن فضای کمی که در حالت بسته اشغال میکند . مورد طبع بسیاری از خانم های خانه دار است .

تاریخچه

از زمان های دور همواره فضای کوچک خانه و نیاز های تعدد افراد یکی از بزرگترین دغدغه های افراد بوده است . نیاز خانواده ها به داشتن میزی که عزیزانشان به راحتی درکنار هم دور آن میز جمع شوند .

تصور کنید زن و شوهری که خانه کوچکی دارند و فضای کافی برای داشتن میز نها خوری 4 نفره ندارند . ولی دوست دارند در یک فضای راحت از عزیزانشان پذیرایی کنند. 
کلیه این نیاز ها و خواسته ها از سالیان دور تولید کنندگان میز و صندلی های چوبی را بر آن داشت . تا با ساخت محصولی متفاوت یک نیاز بزرگ را براورده کنند محصولی که در زمان مورد نیاز تنها قسمت کوچکی از فضای خانه را بگیرد بلکه در زمانی دیگر میز 2 یا 4 ویا 6 نفره باشد . 
میز های مجموعه الیاهو به 2 مدل بیضی و مستطیل تقسیم میشوند که به هر یک جداگانه رسیدگی مینماییم.

 

ساختار ظاهری و متریال

میز ها ی مستطیل و صندلی های تاشو الیاهو گالری – تماما از چوب روس ساخته شده است . در انتخاب چوب به شدت دقت شده تا چوب بسیار خشک ( باکیفیت بالا ) انتخاب شود تا در شرایط مختلف اقلیم ایران .

همچون شمال و جنوب و شرق و غرب آسیبی به میز و صندلی نرسیده و تاب بر ندارند . رنگ بدنه میز ها و صندلی تاشو ، رنگ گردویی بوده است که یکی از بهترین رنگ های موجود در بازار است.
این رنگ به دلیل ساختار گرم خود و همچینی به این دلیل که ساختار و رگه های چوب به خوبی دیده میشود نه تنها به خانه ها انرژی 2 چندان میدهد بلکه با ترکیب رنگ اصیل ایرانی همخونی دارد . 
میز های بیضی نیز از 2 بخش پایه و صفحه تشکیل یافته است . پایه ها از جنس چوب روس و صفحه از جنس ام دی فی تراکم بالا با روکش چوب ساخته شده اند . 

میز 4نفره چوبی 

میز چهار نفره چوبی در 2 مدل بیضی و مستطیل یکی از پر طرفدار ترین میز های الیاهو گالریست . در حالت بسته از دو سمت پایه های کنار حرکت کرده در زیر قسمت ثابت جمع میشود . 
صفحه ها به ارامی مثل دیواره در کناره بدنه قرار میگیرد . دمل های 2 نفره با شمع شدن یکی از طرف های میز به دونفره تبدیل میشود و با تا شدن هر دو سمت یک تاقچه کشیده میشوند. 
این طاقچه در مدل بیضی 20 سانت و در مدل مستطیل 35 سانت عمق دارد. و در حالت باز زیر پایه های متحرک یک پیچ قرار گرفته است که میزان ارتفاع صفحات کمکی را تنظیم میکند . این عمل باعث میشود که میز در زمان استفاده بر روی سطوح مختلف لغ نبوده و ایستایی مناسبی داشته باشد.

میز 6نفره چوبی

میز شش نفره چوبی در دو مدل مستطیل و بیضی همچون میز های 4 نفره ساخته شده اند ، تنها با این تفاوت که در حالت بسته به شکل یک میز 2 نفره تغییر حالت میدهد و فضای طاقچه گونه آن به قدر یبزرگ میشود که به راحتی یک صندلی در هر سمت آن جای میگیرد . 

صندلی چوبی تاشو

صندلی تاشو یکی از جذاب ترین بخش های ست تاشوست . صندلی تاشو در ظاهر از 3 بخش تشکیل شده بخش پایه که از دوقطعه به شمع عدد 8 فارسی تشکیل شده و صفحه نشیمن که حالت نرده ای دارد.

بخش پایه با یک لولای تمام فلزی تیغه ای که در لابه های 2 طرف کار قرار گرفته است متصل شده و همین طور بخش صفحه با 2 محور یکی در جا گردشگر و دومی در مسیر گردش گر فاصله بین 2 پایه را پر میکند .

به این صورت که از 2 طرف صفحه به پایه اصلی ( پایه ای که پشتی کار به آن متصل است .)یا یک پیچ که دهانه آلنی دارد و حالت مخصوصی در چوب به خود گرفته متصل است و درجا گردش میکند . 

در انتهای صفحه هم دومحور به پایه دوم متصل ست محوریکه به صورتی عمودی روی این پایه حرکت میکند و نتیجه جمع شدن و باز شدن صندلی از حرکت این 3 محور است .
این سه محور نه تنها باعث مقاومت و توان بالا تر صندلی میشود بلکه زاویه و چهار چوب کار رانیز حمایت میکند . 

تذکر 

درون صفحه کار چوب ها همچون نرده کنار هم قرار گرفته اند . این امر باعث میشود حالت نشیمن راحت تر گردیده راحتی نشیمن را در بر خواهد داشت .

تذکر 2

به دلیل جنس کالا امکان شستشوی مستقیم کالا میثر نیست و نظافت کار تنها با دستمال مرطوب صورت میپذیرد.

 

موارد مصرف

در مکانیز خانه یکی از  موثر ترین و کاربردی ترین کالاهای یک منزلمیز و صندلی است. یک کالا که نه تنها کاربرد دکوری دارد ،  کاربرد هایی همچون یک یک ساختار جذاب برای بخشی از خانه و یک ابزار  برای جمع شدن آدمها در کنار هم را نیز شامل میشود . 

یک میز صبحانه و یا یک میز و صندلی برای داخل بالکن – باغ و یا یک میز نهار خوری کمجا که هر زمان نیاز باشد جایی برای مهمانان فراهم آید . 

 

جهت خرید محصولات به لیست زیر مراجعه نمایید:

ست 6نفره مستطیل تاشو گردویی

ست 6نفره بیضی تاشو گردویی

ست 4نفره مستطیل تاشو گردویی

ست 4نفره گرد تاشو فندقی گردویی

صندلی تک تاشو

 

 

 

یک موقعیت بی مانند برای علاقه مندان 

به راحتی میتوانید از 12 تا 15 تیر ماه 1400 از تخفیفات بی مانند این خانواده بهره مند شوید .

جهت ورود به صفحه تخفیفات محصول اینجا کلیک نمایدد. 

مشتری گرامی، نظر به نوسان متداول موجودی و قیمت کالاها، لطفا قبل از هر گونه ثبت سفارش از قیمت و موجودی کالا اطمینان حاصل فرمایید.