نیمکت و ناهارخوری پارکی

نیمکت و ناهارخوری پارکی

نیمکت و ناهارخوری پارکی

نیمکت و ناهارخوری پارکی در واقع یک محصول است با دو کارایی متفاوت . در این مجال به بررسی این محصول متغییر میپردازیم. به بررسی متریال و قطعات مختلف آن. همچنین به میزان مقاومت آن در برابر وزن افراد میپردازیم.
در انتها هم به فضاهای قابل استفاده این محصول میپردازیم. 

شکل ظاهری

در واقع این محصول از 3 تکه مجزا تشکیل یافته است که به نحوی استادانه در کنار یکدیگر آمیخته گردیده است.  قسمت پایه اصلی . قسمت صفحه و قسمت پایه دوم. 

قسمت پایه اصلی 

این قسمت که سطح پایین تر رو از پایه دوم شامل میشه در واقع دو قطعه ال مانند است که نه تنها بقیه قطعات روی آن مینشینند بلکه به راحتی میتواند یک نشیمن ساده باشد. در نگاه دوم به قسمت بالاییو محل اتصال صفحه و پایه اصلی میرسیم. که دو پیج با دهانه النی را شامل میشود . 

شاید برای شما هم جالب باشد که کفی پایه ها از الوار های منظم و کنار هم قرار گرفته با فاصله نزدیک  میلی متر ساخته شده است. به نحوی که خود حس زیبایی را برای افراد به ارمغان می آورد . 

در مورد پایه اصلی همین نکته کافیست که صفحه با یک حرکت دورانی در پشت کار قرار میگیر و پایه فرعی  در روی آن میافتد . و اینگونه صندلی پارکی شکل میگیرد.

صفحه اصلی  

صفحه اصلی در واقع یک صفحه مستطیل شکل است که از 4 گوشه به 2 دسته پایه های اصلی و پایه های فرعی  متصل شده است. از یک سمت وقتی در بالای پایه اصلی قرار میگیرد . این صفحه که خود با الوار های مستطیل شکل و موازی و کنار هم چیدمان شده شکل گرفته است یک صفحه صاف و مسطح را تشکیل میدهد.

پایه فرعی

پایه فرعی در واقع قسمت دوم از سری پایه های کاربردی برای صندلی و نهار خوری پارکی است. ای بخش در واقع نه تنها در حالت باز شده نقش صندلی های بلند نهارخوری را دارد. بلکه درحالت نیمکت نقش بخش جلویی قسمت نشیمن را نیز برعهده دارد. این بخش از بالا به صفحه اصلی با پیچ های النی متصل است.

 

مکانهای کاربردی

این محصول به راحتی دربالکن و تراس خانه ها قابلیت استفاده را دارد. چون به راحتی تغییر شکل داده و به حالت دیگری تغییر میکند و حجم زیادی را شامل نمیشود . حس چوب و متریال چوب آن به مشتری حس خوبی را القا مینماید. در واقع این کالا یک محصول کاربردی و دکوری است 

جهت خرید محصول میتوانید از لینک زیر اقدام نمایید.
خرید نیمکت و نهار خوری پارکی 

همچنین میتوانید تاریخچه میز و صندلی های تاشو رو از اینجا مطالعه نمایید

 

 

سوالات متداول

     پرسش 1 : آیا این کالا جزو کالاهای قابل شست و شو است؟

             پاسخ  : خیر نظافت آن تنها با دستمال مرطوب انجام میشود .

     پرسش 2 : آیا به صورت تک جعبه ارائه میشوند؟؟

             پاسخ  : بله این کالای صادراتی به صورت تک جعبه ارائه میشود .

     پرسش 3 : آیا پخش عمده این کالا ها رو نیز دارید؟؟

             پاسخ : بله این کالاهم به صورت تک فروشی هم عمده فروشی ارائه میشود .

     پرسش 4 : آیا محصولات ثابت هستند و یا متغییر ؟؟

             پاسخ  : این یک محصول متغییر است. که از نیمکت به نهار خوری پارکی تغییر شکل میدهد

     پرسش 5 : در چه مکان هایی می توانیم از این محصول استفاده کنیم؟؟

             پاسخ  : از این محصول می توانیم در حیاط خانه یالکن ها و یا تفرجگاه ها استفاده کرد زیرا به اسانی جمع شده و قابل حمل می                            باشد.

     پرسش 3 : شرایط نگهداری این محصول چگونه است؟؟

             پاسخ : از قرار دادن این محصول در زیر تابش مستقین خورشید همچنین زیر باران خودداری کنید چون اعث کاهش طول عمر محصول                         می شود.

مشتری گرامی، نظر به نوسان متداول موجودی و قیمت کالاها، لطفا قبل از هر گونه ثبت سفارش از قیمت و موجودی کالا اطمینان حاصل فرمایید.