پخش عمده

پخش عمده کالای دکوری

پخش عمده

گالری الیاهو در زمینه خدمت­رسانی به مردم عزیز، از هیچ تلاشی فروگذار نمی­کند. خدمات آموزشی در راستای راهنمایی مردم برای خرید لوازم خانه، مشاوره خرید کالای دکوراتیو، اطلاع رسانی اخبار مربوط به لوازم منزل و… تنها بخشی از خدمات این مجموعه برای جلب رضایت مردم ایران زمین است. یکی دیگر از فعالیت های مجموعه الیاهو گالری، پخش عمده کالای دکوری و تزئینی در سطح کشور است؛ در این بخش قصد داریم که با بررسی نکات زیر که در واقع مراحل فروش عمده در الیاهو است، فرایند پخش عمده را کمی بیشتر توضیح دهیم:

 • نحوه جمع آوری 
 • نحوه چک کردن محصولات 
 • نحوه بسته بندی 
 • نحوه ارسال و پخش کالا ها 

نحوه جمع آوری

در مجموعه الیاهو گالری کالاهای مختلف ایرانی و خارجی با کیفیت در کنار یکدیگر قرار گرفته­اند. مجموعه الیاهو گالری قراردادهای همکاری مختلفی را با مجموعه ها و کارگاه ها امضاء می­کند و با توجه به نیاز مخاطب، کالاهای مناسب بر اساس اصول مد و سلایق کاربران را در بازه­های زمانی مختلف تهیه می­نماید.

خوب است بدانید که کالاهای تولیدی برای مجموعه الیاهو، به 2 صورت طرف قرارداد و زیر مجموعه (تحت انحصار)، فراهم و آماده فروش عمده و جزئی می­شود.

طرف قرار داد

هر مجموعه مفیدی که بتواند کالاهای با کیفیت را با قیمت مناسب و در سریع­ترین زمان ممکن به ما برساند، اولویت اصلی ما برای ثبت قرارداد است. ما برای داشتن ایرانی آبادتر محدودیتی در زمینه ثبت قرارداد نداریم و با گروه­های متفاوت از شهرهای مختلف ایران، قراردادهای همکاری داریم.

کالاهایی که توسط این مجموعه ارائه می­شود، بنا به نیاز و سلایق مشتریان به صورت کلی و جزئی ارائه می­شود. ما مفتخریم بیان کنیم که بسیاری از کالاهای موجود در این فروشگاه، تولید کشور خودمان است.

تولید انحصاری

جالب است بدانید که تولید کالاهایی مانند گروه سنگ نمک، گروه برش کده و… به صورت زیر مجموعه­ای در انحصار مجموعه الیاهو گالری قرار دارد. این بدان معناست که ما فقط یک فروشگاه کالای دکوراتیو نیستیم و در زمینه تولید این سبک کالاها نیز از تولید کنندگان در سطح کشور هستیم.

 ما در این کارگاه­ها با توجه به نیاز همراهان همیشگی و تجربه مدیریت مجموعه، کالاهای خاص و جذاب دکوراتیو را جهت ارائه به شما عزیزان، تولید می­کنیم. به دلیل انحصار و اختصاصی بودن تولید در این کارگاه­ها، قطعا تنوع پذیری در این محصولات بیشتر است و مشتریان می­توانند کالای خود را به صورت سفارشی نیز اعلام کرده تا در بخش تولید، کالای آن­ها دقیقاً طبق میل­شان تولید شود. به طور کلی در الیاهو گالری کالاهای خارجی به 2 طریق واردات (گاهی با سفارش مستقیم) و خرید از دیگر همکاران صورت می­پذیرد.

واردات – سفارش مستقیم

واردات کالا معمولا با حضور مدیر مجموعه و یا نماینده مجموعه از کشورهای مختلف صورت می­گیرد. در شرایط عادی (از جهت کرونا) این عزیزان با حضور در کشورهایی مانند: چین، هند، تایلند و… ثبت سفارش کرده و کالا طبق روال خود، از مجاری قانونی وارد کشور می­شود. پس از ورود به کشور، تمامی کالاها در انبار مرکزی تخلیه شده و سپس با وسائل نقلیه مختلف در انبارهای مجموعه توزیع، بررسی و در نهایت برای فروش آماده خواهند شد.

خرید در تهران

برای اینکه مشتریان الیاهو گالری هیچ زمانی دغدغه تاخیر در رسیدن کالا را نداشته باشند، در برخی شرایط کالاها از مبادی مختلف نیز تهیه می­شوند. برای مثال گاهی رخ می­دهد که به دلیل نیاز مشتریان (تقاضا بیش از عرضه) و عدم امکان واردات همه محصولات، سایر کالاهای مورد نیاز مشتریان عزیز، با کمک همکاران دیگر فراهم می­شود؛ این موضوع بدان معناست که ما همه جوره به حرف و تعهدمان پایبندیم.

 

نحوه چک کردن محصولات

به دلیل حجم بالای کالاهای وارداتی و کالاهای تولیدی توسط این مجموعه، کالاهای متفاوتی به مجموعه الیاهو وارد و در ساختار آن قرار می­گیرد؛ از این جهت هر یک از کالاها با دیزاین خاصی وارد مجموعه شده و در انبارهای شرکت نگهداری می­شوند. همکاران ما در بخش انبار، پس از ورود کالا طی چند مرحله، فرایند پردازش کالا را تکمیل می­کنند.

شمارش اولیه

مرحله اول پردازش کالا در انبار، شمارش اولیه است. شمارش اولیه در واقع شمارش کالا بدون در نظر گرفتن چکاپ سلامت و مشکلات کالاها است. در این مرحله تمامی کالاها با در نظر گرفتن کد و تعداد شمارش می­شوند و سپس تفکیک خواهند شد.

تفکیک کالا و چکاپ 

مرحله بعد در پردازش کالا تفکیک و چکاپ کالا است؛ در این مرحله محصولات شمارش شده تک به تک چک می­شوند. خوب است بدانید که در صورت امکان همکاران ما محصولات را از جعبه خارج کرده و آن را تست می­کنند. پس از بررسی سلامت کالا، محصولات به چند دسته زیر تقسیم می­گردند:

 • سالم :  این کالاها مستقیم بسته بندی شده و پس از انتقال به انبار، در قفسه خود چیده خواهند شد
 • نیاز به اصلاح جزئی : این کالاها پس از اصلاح و تنها در صورت موفق بودن اصلاح، به قفسه فروش انتقال پیدا خواهند کرد. در صورت اصلاح نشدن محصول، فرایند انتقال آن به دسته کالاهای معیوب انجام خواهد شد.
 • کالای معیوب : کالای دسته معیوب در صورت امکان به کارگاه تولیدی عودت داده خواهد شد و یا به کلی از چرخه خارج می­شود.

جایگذاری در انبار – ویترین و سایت

در این مرحله نوبت آن است که کالای سالم چک شده لیبل بخورد. لیبل نشان از نام و کد کالا داشته و سلامت کالا در هنگام ورود را اعلام می­کند.

پس از اتصال لیبل کالا، محصولات در انبار و ویترین (جهت مشاهده مغازه داران) قرار خواهد گرفت. همان زمانی که محصولات در دید مغازه داران قرار گرفت، در شرایطی برابر آن­ها را در وبسایت مجموعه جهت معرفی به شما عزیزان نیز قرار خواهیم داد تا بتوانید در شرایطی مساوی خرید کنید.

بسته بندی کالا ها

کالاهای خریداری شده پس از ثبت سفارش از طریق سایت، فروش حضوری یا حتی فروش تلفنی به کمک نیروهای انبار جمع آوری شده و دوباره از نظر تعداد و سلامت چک می­شود. پس از این مرحله با توجه به اینکه سفارش با چه نوع وسیله­ای قابل ارسال است، بسته بندی کالا به یکی از روش­های زیر صورت می­پذیرد:

 • کارتن 5 لای خارجی: کالای آماده ارسال به شهرستان با باربری
 • کارتن 3 لای خارجی: کالای آماده ارسال به تهران و تعداد خاصی از کالای ارسالی شهرستان
 • کارتن 3 لای خود کالا: مخصوص کالاهای آسوریک و کارهای بزرگ
 • کارت ایرانی: مخصوص کالای آماده ارسال به تهران و حومه
 • نایلون: مخصوص بارهای کوچک تهران که با ماشین شخصی ارسال می­شوند
 • ضربه گیر: مخصوص کالاهای جنگلی که نیاز به بسته بندی ساده دارند

اکنون توجه شما را به بسته بندی یکی از سفارشات شهرستان، جلب می­کنیم:

ارسال 

ارسال اصولی همواره یکی از مهم­ترین مزایای یک فروشگاه اینترنتی است؛ این فرایند در پخش عمده نیز یکی از کارهای مهم است. هر کالا وابسطه به نوع و دسته بندی آن، سایز آن، جنس و میزان حساسیت و در نهایت بر اساس مقصد، از طریق یکی از شیوه­های باربری با تیپاکس، پست، سواری شخصی، اسنپ، یار باکس، وانت مستقیم، نیسان مستقیم و یا با خاور مستقیم ارسال خواهد شد. خوب است بدانید که تدابیر ویژه جهت ارسال اصولی بارهای صادراتی نیز از قبل اندیشیده شده­اند.

 

مشاوره خرید

مشاوره قبل از خرید یک مزیت بسیار بزرگ برای فروشگاه های اینترنتی است؛ خیلی از بزرگان فروشگاه های اینترنتی کشور نیز این خدمت را به مشتریان ارائه نمی­دهند. ما به فراخور محصولاتی که عرضه می­کنیم، لازم دانستیم که شما را در مسیر انتخاب محصول همراهی کرده و با نکات اصولی دکوراسیون و چیدمان، همواره راهنمای شما در خرید کالای دکوراتیو باشیم.

از خدمات جدید ما، مشاوره رایگان خرید به خریداران عمده محصولات دکوری است. شما می­توانید جهت هماهنگی برای مشاوره رایگان با کارشناسان مجموعه الیاهو اینجا کلیک کنید و پس از ارسال درخواست، تایم مشاوره را دریافت کنید.

 

سوالات متداول

     پرسش 1 : آیا درمجموعه الیاهو فروش عمده هم رخ میدهد.

             پاسخ  : بله در این مجال به بررسی این موضوع میپردازیم

     پرسش 2 : پرداخت اقساط و یا پرداخت چکی هم دارید؟

             پاسخ  : بله فروش به صورت چکی و پرداخت اقساطی هم در مجموعه با شرایط خاص انجام میشود .

     پرسش 3 : شیوه یافتن محصولات و قیمت ها مشخص است؟

             پاسخ : بله در مقاله ای دیگر به طور تصویری ذکر شده است.

مشتری گرامی، نظر به نوسان متداول موجودی و قیمت کالاها، لطفا قبل از هر گونه ثبت سفارش از قیمت و موجودی کالا اطمینان حاصل فرمایید.