چهار پایه و سه پایه رنگی

چهار پایه رنگی

چهار پایه ها و سه پایه های رنگی محصولی دیگر از مجموعه الیاهو گالری یک محصول با چندین کارایی متفاوت . 

موارد مصرف

زمانی که این کالا را مشاهده میکنید با انبوهی از طرح و نقش و کاربری مواجه میشوید . این محصولات به دلیل تنوع در سایز و طرح با کارایی های مختلفی چون :
1- میز تلفن
2-میز آباژور 
3- پایه مجسمه 
4- پایه گلدان 
5-برای دیزاین قسمتی از منزل 
و….
مورد استفاده قرار میگیرد . 

بررسی ظاهری و متریال

این محصولات به دو شکل 3 پایه و چهار پایه و با ابعاد مختلفی چون 30-40-50سانت ارائه میشود.

سه پایه

در نگاه اول یک سه پایه از 2 بخش صفحه و 3 پایه کج تشکیل شده است ،زمانی که یکی از سه پایه ها را در دست میگیرید . رنگ بدنه خود نمایی میکند . رنگ هایی چون قرمز ، آبی  ،زرد و … زیر صفحه کار هستند .

و اما نقش ظاهری روی صفحه . در مدل های این کالا 2 سبک طرح مختلف دیده میشود . یک طرح بته جغه و به اصطلاح بارانی که نقش و نگاری منحنی یا به دید گاهی طرح های پارچه های چادر های گل گلیست خود نمایی میکند و در مدل دوم نقش ها و طرح های قجری که روایت گر یک تصویر از سنت ها ، زمان قدیم و یا یک تصویر نقاشی های سنتی خود نمایی میکند .

چهار پایه

زمانی که چهار پایه ها را مشاهده میکنید اولین نکته طرح صفحه و بافت پایه کار است . صفحه و پایه رنگی که به صورت چهار پایه های قدیمی  با کم و زبانه ( در زمانهای قدیم برای ساخت کالا های چوبی آنها را به صورت نری و مادگی در هم قرار داده و فاصله بین آنها را با چسب پر میکردند این اقدام باعث استحکام و مانگاری قطعات میشود . )در کنار هم ایستاده اند و. در ارتفاع های مختلفی چون 30-40-50 سانت ساخته میشود .

صفحه رویی آنها به نسبت کوچک است و به قدر کفایت نمیتوان از آنها انتظار داشت تا کالاهای بزرگ روی آنها جای گیرد ولی میتوان کالاهایی چون آباژور گلدان و .. را به راحتی روی آنها قرار داد . 

شیوه نظافت 

سه پایه ها به دلیلی رنگ اکورولیک و همچنین لایه پلی استری که برای مقاومت طرح کار زده میشود . قابلیت تمیز کردن با مواد شستشو دهنده را به صورت بسیار ضعیف دارد . یعنی میتوان با شیشه شور و یک دستمال مرطوب روی آنها را تمیز کرد. 
برای 4 پایه ها به دلیلی رنگ خاص آنها تمیز کردن فقط با دستمال های نیمه مرطوب امکان پذیر خواهد بود . 

جهت مشاهده تنوع محصولات و خرید محصولات از لیست زیر وارد شوید :

سه پایه 30 سانت نوستالوژیک

چهار پایه رنگی 30سانت

سه پایه 40 سانت نوستالوژیک

چهار پایه رنگی 40 سانت

سه پایه 50 سانت نوستالوژیک

چهار پایه رنگی 50 سانت

مشتری گرامی، نظر به نوسان متداول موجودی و قیمت کالاها، لطفا قبل از هر گونه ثبت سفارش از قیمت و موجودی کالا اطمینان حاصل فرمایید.