اینجا چه­ خبر است؟ در بخش خبرنامه الیاهو گالری جدید ترین اخبار، مجله های دکوراسیون، مطالب ارزشمند درباره­ی اجناس و کالاهای پیشنهادی به شما عزیزان ارائه می­شود. ما اینجا برای پاسخ به سوالات متداول شما، ساعت­ها زمان می­گذاریم و تمام تلاش خود را می­کنیم تا همواره شما را راضی نگه داریم.

گالری الیاهو فقط یک فروشگاه آنلاین برای خرید محصولات منزل و لوازم مبتنی بر اکسسوری و مد نیست؛ ما در تلاشیم که در زمینه مشاوره و ارائه اطلاعات دقیق در این زمینه­ها نیز به شما کمک کنیم. می­خواهید خرید جهیزیه را آغاز کنید؟ قصد تغییر دکوراسیون را دارید؟ دوست دارید خانه جدید را با دکوراسیونی خاص شروع کنید؟ جای درستی آمدید؛ ما اینجاییم که در تمامی این اهداف کنار شما باشیم و بهترین انتخاب را طبق سلیقه و سطح توانگری مالی به شما پیشنهاد کنیم.

در اینجا قرار است کالاهای مختلف را بررسی کنیم؛ گاه گاهی ذره­بین را برمی­داریم و سراغ مقایسه محصولات می­رویم و گاه گدار پیشنهادهای ویژه برای خرید محصولات دکوراتیو را به شما ارائه می­کنیم. وظیفه ما در این بخش ارائه راهنمایی­های دلسوزانه جهت انتخاب آگاهانه شما در خرید محصولات منزل است.

تغییر دکوراسیون و لوکس زندگی کردن قرار نیست تمام موجودی حساب شما را خالی کند! ما اینجاییم که شما بتوانید با کمترین هزینه بهترین لوازم را داشته باشید و محیط زندگی خود را غرق در آرامش کنید. پس بیایید یکبار برای همیشه خرید کالای دکوراتیو را غول بی­شاخ و دم تصور نکنیم و برای چشمان خود و کسانی که دوست­شان داریم، ارزش بیشتری قائل باشیم.

تمامی کارکنان مجموعه­ی الیاهو گالری همه توان خود را در زمینه تهیه و جمع آوری اطلاعات و مطالب ارزشمند و ارایه آن به شما عزیزان متمرکز کرده­اند و رسالت ما این است که مطالبی آموزنده و مفید را به مخاطبان و مراجعه کنندگان عزیز ارائه کنیم.

مجموعه الیاهو گالری با سال­ها سابقه کار و فعالیت در زمینه­ی تولید و عرضه متنوع­ترین کالاهای دکوری، کادویی و تزئینی، اینک به مرحله صادرات و واردات نیز رسیده است. بخشی از بازار هدف گالری الیاهو شامل فروشگاه های زنجیره ای، شهر کتاب ها، فرهنگسراها، فروشگاه های صنایع دستی و مراکز فروش کالای دکوری و کادویی است. سال­هاست که این مجموعه با هدف خدمت رسانی به عموم مردم ایران زمین، فروش محصولات باکیفیت دکوراتیو با قیمت مناسب را به صورت مجازی نیز انجام می­دهد.