خرید ماشین و موتور فلزی

مشاهده زیبایی و توازن قدرت تفکر منظم را به ما هدیه می کند؛ از این رو بسیاری از لوازمی که به طور روزانه با آن ها سر و کار داریم را با دقت انتخاب می کنیم. کوچک و بزرگ ندارد؛ همه ما در زندگی باید به دیدن زیبایی عادت کنیم تا بتوانیم همیشه زیبا بیاندیشیم. یکی از لوازمی که در حوزه دکوراسیون کاربردهای زیادی دارد، ماکت است؛ ماکت ها عموماً نمونه کوچک شده از اشیای واقعی دنیای پیرامون ما هستند که در مقیاس کوچک تولید می شوند تا از دیدنشان حس خوب و انرژی مثبت دریافت کنیم.
از مهم ترین دسته های ماکت، باید به ماشین و موتور فلزی اشاره کنیم؛ زیبایی مطابق با واقع و خاصی که ماشین و موتور فلزی دارند، موجب شده که در بازار بسیار پرفروش و پرطرفدار باشند. طراحی این محصولات به صورت دقیق و با ظرافت خاصی انجام می شود؛ در طراحی حتی جزئیات طرح اصلی نیز از چشمان طراح دور نمی ماند تا اثری جذاب و شگفت انگیز تولید شود. موتور و ماشین فلزی عموماً برای زیباسازی دکوراسیون و تکمیل کلکسیون مورد استفاده قرار می گیرد؛ در ادامه راجع بع هر کدام از این کاربردها به صورت مفصل صحبت خواهیم کرد.

ماشین فلزی

این محصولات به چه شکل تولید می شوند؟ برای خرید ماشین و موتور فلزی چه نکاتی را باید بدانیم؟ برندهای مطرح تولید کننده این محصولات کدامند؟ از کجا ماشین فلزی بخریم و… این موارد بخشی از سوالاتی هستند که ما در این صفحه از گالری الیاهو، به آن ها پاسخ خواهیم داد. در صورتی که قصد دارید بیشتر این محصول را بشناسید و نمونه ها و قیمت های آن را بدانید، تا پایان صفحه با گالری الیاهو همراه باشید.

موتور فلزی

انواع ماشین فلزی

فرم کلاسیک آمیخته با مدرن ماشین فلزی، جلوه خاصی را به محیط می بخشد. جذاب ترین بخش ماجرا آنجاست که ماکت، نمونه کوچکی از وسیله ای است که در محیط زندگی می بینیم و با آن ارتباط برقرار می کنیم؛ بنابراین ذهن و ناخودآگاه ما این قرابت را به خوبی درک می کند. تنوع در جایی اتفاق می افتد که درخواست زیاد باشد؛ میل زیاد مردم به استفاده از ماکت ماشین فلزی موجب شده تا انواع مختلفی از آن تولید شود.
وانت، تاکسی، انواع سواری، خودروهای کلاسیک، کامیون، آمبولانس، ماشین پلیس و حتی تراکتور نمونه هایی از انواع ماشین فلزی است؛ در این صنعت حتی دوچرخه و هواپیما نیز تولید می شود که در بخش های بعد به صورت جداگانه به آن ها می پردازیم.

ماکت موتور و ماشین چطور تولید می شوند؟

ماکت ماشین و موتور عموماً از جنس فلز باکیفیت تولید می شوند. مقیاس های مختلفی برای تولید این محصولات وجود دارد؛ باید دانست که مقیاس های 1:32، 1:20، 10:24، 1:16 و 1:10 بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. برای عزیزانی که نمی دانند؛ هرچه عدد مقیاس بیشتر باشد، اندازه ماکت کوچکتر می شود. در واقع مقیاس برای این است که بدانیم وسیله ای که شبیه سازی شده، چند برابر از نمونه اصلی کوچک تر است. بازار هدف این محصولات برای همه سنین است؛ کودکان و بزرگسالان چه خانم و چه آقا همگی می توانند از ماکت های فلزی استفاده نمایند.
استفاده این محصول در دکوراسیون یا در کلکسیون موضوعی است که در بخش بعد به آن می پردازیم. باید دانست که برخی از این ماکت ها صرفاً برای سرگرمی کودکان تولید می شوند؛ مانند ماشین فلزی عقب کش که با کوک شدن حرکت می کند. این وسیله از جمله اسباب بازی هایی است که همگی در کودکی داشتیم و هنوز هم قدیمی نشده اند.

ماکت ماشین فلزی

کاربردهای موتور و ماشین فلزی

اینکه ماکت ماشین، موتور، دوچرخه و هواپیما دقیقاً به چه دردی می خورد، موضوعی است که قرار است آزادانه تر آن را مطرح کنیم. ماکت ماشین فلزی بیشتر در دکوراسیون و کلکسیون استفاده می¬شود؛ اما دلیل این موضوع چیست؟

ماکت ماشین فلزی در دکوراسیون

هدف کلی دکوراسیون چیزی است که در ابتدای صفحه گفتیم؛ مشاهده زیبایی و توازن در محیط کار و خانه. ماکت به عنوان یک عضو از دکوراسیون منزل، وظیفه زیباسازی را بر عهده دارد؛ تصور کنید روی شلفی که آن را در اتاق کودک و یا حتی پذیرایی به دیوار می زنید، حضور یک ماکت ماشین چه ترکیب جذابی را خلق می کند. اگر فکر می کنید که این موارد فقط خرج اضافی هستند، پیشنهاد می کنیم که درباره تأثیر محیط بر انسان کمی بیشتر مطالعه کنید. بسیاری از تأثیرات محیط بر ناخودآگاه ماست؛ در واقع تک تک اجسامی که به طور روزانه با آن ها ارتباط داریم، مانند یک قلموی آغشته به رنگ، بر صفحه ذهن ما نقاشی می کنند.

ماکت ماشین فلزی برای کلکسیونرها

جمع آوری کلکسیون یک لذت خاص برای افراد خاص است؛ ماکت فلزی سوژه خوبی برای کلکسیونرها است. با جمع آوری کلکسیونی از ماشین های مدرن یا ماشین های کلاسیک، می توان جلوه‌های خاص و چشم نوازی را پدید آورد. البته ماحصل کلکسیون، می تواند در دسته دکوراسیون قرار گیرد؛ اما لذتی که در جمع آوری کالاهای لوکس است، کمتر از لذت تماشای یک کلکسیون کامل نیست.  

ماشین ،موتور ،دوچرخه فلزی

هواپیما فلزی 8776

۰ تومان
مقایسه

ماشین ،موتور ،دوچرخه فلزی

موتور فلزي 8469

۰ تومان
مقایسه

ماشین ،موتور ،دوچرخه فلزی

ماشين فلزي 8774

۰ تومان
مقایسه

ماشین ،موتور ،دوچرخه فلزی

ماشين فلزي 8772

۰ تومان
مقایسه

ماکت هواپیما و دوچرخه

ماکت ها بسیار متنوع‌اند؛ ما در این صفحه بیشتر به ماکت وسائل نقلیه پرداختیم. یکی دیگر از انواع ماکت های فلزی که جذابیت خاصی دارد، ماکت هواپیما است؛ اینکه جزئیات طراحی ماکت هواپیما مطابق با هواپیمای واقعی باشد، تماشای این محصول را هیجان انگیزتر می کند. اگر عشق پرواز هستید، حس خوب را با داشتن ماکت هواپیما در محیط زندگی تجربه کنید. ماکت می تواند فقط یک آرزو باشد؛ اما زمانی که ما در زندگی به آرزوهایمان فکر می کنیم، چند قدم به برآورده شدنشان نزدیک می شویم. عکس ماکت هواپیما را برای معرفی بیشتر در اختیار شما قرار می دهیم.

ماکت هواپیما
ماکت دوچرخه فلزی

فرقی ندارد که دوچرخه سوار باشید یا نه؛ ماکت دوچرخه می تواند حسی شیرین را در دکوراسیون به وجود آورد. ما دهه شصتی ها و هفتادی ها خاطرات زیادی از دوچرخه کلاسیک داریم؛ هم خودمان تجربه کردیم و هم بزرگترها را سوار بر آن دیده ایم. ماکت می تواند یادآور یک خاطره کهنه و شیرین باشد و دلیلی برای لبخند شما بتراشد؛ از لبخند زدن فرار نکنید! اگر تصمیم خود را برای خرید ماکت ماشین فلزی گرفته اید، بخش پایانی این صفحه را با دقت دنبال کنید.

خرید ماکت های فلزی

راهنمای خرید ماشین و موتور فلزی

اولین نکته ای که برای خرید ماکت ماشین و موتور باید بدانید این است که قیمت را فدای کیفیت نکنید؛ متأسفانه گاهی عادت داریم که جنس بی کیفیت را ارزان بخریم و پس از مدت کوتاهی که از بین رفت، دوباره اقدام به خرید کنیم. در صورتی که می توانیم با خرید یک محصول باکیفیت و قیمت مناسب، حتی در هزینه ها نیز صرفه جویی نماییم. البته این بدان معنا نیست که هر محصول باکیفیتی گران قیمت است؛ امروز به شما فروشگاهی را معرفی می کنیم که اجناس باکیفیت را با قیمت مناسب عرضه می کند.
مرکزی که می توانید با خاطری آسوده ماکت موتور و ماشین فلزی و سایر اجناس دکوراتیو را در آن با کیفیت بالا و قیمت مناسب خریداری کنید، گالری الیاهو است. این گالری دارای سال ها تجربه در زمینه عرضه لوازم منزل است؛ همچنین خوب است بدانید که این گالری در عرصه های واردات، صادرات، تولید و عرضه انبوه نیز خود را ثابت کرده است.
موضوع دیگری که در هنگام خرید اینترنتی ماکت ماشین فلزی باید در نظر داشته باشید، مقیاس، ابعاد، جنس و شرکت تولید کننده محصول است. فروشنده ها برای رعایت جزئیات در عکاسی ناچارند که به سوژه های کوچک نزدیک شوند؛ کاربران در این شرایط با دیدن عکس به اشتباه می افتند و در بسیاری از موارد پس از دریافت محصول، شوکه می شوند. راه حل این موضوع آن است که مقیاس و ابعاد که در بخش توضیحات هر محصول نوشته شده است را با دقت مطالعه کنید. اگر می خواهید که یک کالای باکیفیت را در دکوراسیون منزلتان استفاده کنید، به برند تولید کننده ماکت نیز توجه ویژه ای داشته باشید. ما در بخش سؤالات متداول، برندهای مطرح در زمینه تولید ماکت ماشین و موتور را بیان کرده ایم.
برای مشاهده محصولات گالری الیاهو در دسته ماکت، لطفاً اینجا کلیک کنید. شما می توانید ضمن تماس با روابط عمومی مجموعه الیاهو، از مشاوره کارشناسان این گالری استفاده کرده و پاسخ سؤال‌هایتان را دریافت کنید.

سوالات متداول

مایستو، کینزمارت، اتو آرت، مینی چمپس، کیوشو، ویلی، پائودی و بوراگو از جمله برندهای مطرح در زمینه تولید ماکت های فلزی هستند. فایده خرید از این شرکت ها اطمینان از کیفیت، استحکام و دوام محصول است. البته باید اضافه کنیم که مزیت دیگر خرید ماکت برند، طراحی مطابق با واقع محصولات درشرکت های بزرگ است.

اگر علاوه بر کلکسیونری، هوش اقتصادی خوبی داشته باشید، دوست دارید که از آب هم کره بگیرید  از شوخی بگذریم؛ شما می توانید ماکت های با ارزش و کمیاب که قیمت نسبتاً گرانی دارند را خریداری کنید و بعد از استفاده در کلکسیون، زمانی که قیمت آن ها در بازار بیشتر شد، اقدام به فروش نمایید. همچنین شما می توانید این محصولات را به صورت عمده و با قیمت مناسب از گالری الیاهو تهیه کرده و یک پیج اینستاگرام برای فروش آن تاسیس کنید. این روش ها می توانند ایده های پولسازی برای کسب درآمد باشند.

اولین موضوعی که در قیمت ماکت مطرح است، برند و کیفیت ساخت آن است. خوب است بدانید که عموماً محصولات کمیاب این دسته از قیمت بیشتری برخوردار خواهند بود؛ پس اگر خاص پسند و دوستدار عتیقه اید، باید بودجه بیشتری به این موضوع اختصاص دهید. مقیاس و ابعاد ماکت ماشین فلزی نیز موضوعی مهم است؛ چراکه حجم مواد اولیه در مقیاس های مختلف، متفاوت خواهد بود و مواد اولیه در قیمت موثرند. برای اطلاع دقیق از قیمت انواع ماکت های فلزی به وبسایت و فروشگاه عرضه مستقیم ماشین و موتور فلزی مراجعه نمایید.