خرید کاسه تبتی ارزان

کاسه تبتی

قدیم الایام در شرق ظروفی فلزی وجود داشت که برای غذا خوردن در معابد مورد استفاده قرار می­گرفت؛ گذشت زمان به شرقیان ثابت کرد که این ظروف خصوصیت خاصی دارند و می­توانند گره گشای بسیاری از مشکلات باشند. کسی فکرش را نمی­­کرد که یک ظرف غذا در چین باستان، اینقدر مهم شود که در بسیاری از دکوراسیون­ها جای داشته باشد؛ آنچنان که خوش سلیقه­ ها به دنبال خرید آن برای زیباتر کردن دکوراسیون و به آرامش رساندن روح خود باشند. مگر می­شود که محصولی هم دکوری باشد هم آرام بخش؟! بله؛ زمانی که از کاسه تبتی سخن به میان می­ آید، این موضوع ممکن است.

با تاریخچه کاسه تبتی شروع کردیم؛ از اول قرار نبود که این کاسه جنبه­ های دیگری داشته باشد. مرور زمان به شرق نشان داد که کوبیده شدن چوب بر این کاسه­ ها، صدایی بسیار دلنشین و آرامبخش را تولید خواهد کرد؛ از آن پس در چین باستان، کاسه آوازه خوان به عنوان یک شیء مقدس در معابد نگهداری می­شد. فرهنگ مدیتیشن و پاکسازی محیط با کمک صوت کاسه تبتی از شرق شروع شد؛ جالب است بدانید که 10 قرن از ماجرایی که گفتیم می­گذرد و هر روز مردم بیشتری با این محصول آشنا شده و به دنبال اطلاع از قیمت کاسه تبتی اصل و تهیه ­ی آن هستند.

کاسه تبتی ارزان

کوبیده شدن هاون یا چوب مخصوص بر بدنه کاسه آوازه خوان، صدایی بسیار خاص را در فضا پراکنده می­سازد؛ این صدا علاوه بر خواص و فواید روحی، موجب کمک به درمان برخی بیماری­ های جسمی نیز خواهد شد. علاوه بر خواص روحی و جسمی کاسه آوازه خوان، این محصول استفاده دکوراتیو نیز دارد و شما می­توانید آن را برای زیباسازی و خاص جلوه دادن دکوراسیون خود نیز خریداری کنید. در ادامه خواص کاسه آوازه خوان را به صورت خلاصه خواهیم گفت و پس از بیان انواع و اقسام این کاسه، شما را برای خرید کاسه تبتی ارزان راهنمایی خواهیم کرد؛ لطفاً تا پایان این صفحه با گالری الیاهو همراه باشید.

فواید کاسه تبتی

ما قبلاً در صفحه اختصاصی کاسه تبتی، خواص کاسه تبتی را به طور دقیق شرح دادیم و شما می­توانید با کلیک بر اینجا از آن بخش دیدن فرمایید؛ در این مجال قرار است که به صورت خلاصه وار، بخشی از خواص کاسه آوازه خوان را بیان کنیم. یکی از مهم­ترین خواص کاسه آوازه خوان که جالب توجه است، زیبایی و سبک و سیاق قدیمی آن است. سال­هاست که استفاده از این محصول به عنوان یک کالای دکوراتیو در دنیا رایج شده و شما می­توانید ضمن استعلام قیمت کاسه تبتی اصل، آن را برای زیباتر کردن دکوراسیون محیط خود خریداری نمایید.

خوب است بدانید که در بسیاری از نقاط دنیا به کمک کاسه تبتی، فرایند آوا درمانی را انجام می­دهند؛ صوت حاصل از ارتعاش کاسه آوازه خوان، می­تواند تاثیرات مثبت زیادی را در متعادل سازی چاکراهای بدن داشته باشد. ماحصل این فرایند کمک رسانی کاسه تبتی به تنظیم فشارخون، تنظیم خواب، بهبود متابولیسم بدن و… خواهد بود.

خواص دکوراتیو و آثار جسمی استفاده از کاسه آوازه خوان در منزل را بیان کردیم؛ در حالی که ما در شروع این صفحه، از آثار روحی این محصول سخن گفتیم. حال نوبت به آن است که درباره خواص فکری کاسه تبتی بیشتر بدانید. از کاسه تبتی برای افزایش تمرکز در یوگا و مدیتیشن استفاده می­شود؛ چراکه صوت ناشی از این کاسه، انرژی منفی را از فکر و اندیشه دور می­کند و به داشتن روحی به دور از افسردگی کمک خواهد کرد. یکی دیگر از مهم­ترین کاربردهای کاسه تبتی، استفاده از آن در پاکسازی محیط است که در صفحه اصلی این محصول، آموزش این سبک پاکسازی را قرار دادیم و شما می­توانید با کلیک بر اینجا این آموزش را دنبال کنید.

کاسه تبتی در فنگ شویی

فنگشویی

 

برای آنان که نمی­دانند؛ فنگ شویی به معنی باد و آب است و بر اساس نظریات فلسفی شرقی، باد و آب از عناصر اصلی حیات هستند. این معنای لغوی فنگ شویی بود؛ فنگ شویی در اصطلاح شامل روش­های خاصی برای برقراری توازن در دکوراسیون است. این اصول از سبک چیدمان محیط شروع شده و تا انتخاب لوازم متناسب با محیط نیز راهکار خواهد داشت. عود، اسفنج و کاسه تبتی از جمله موارد مهمی هستند که در اصول فنگ شویی به استفاده از آن­ها تاکید شده است.

 

انواع کاسه تبتی

بگذارید یک موضوع مهم را اینجا برایتان روشن کنیم؛ علت اختلاف قیمت­ های فاحش کاسه آوازه خوان، فقط اصل یا غیراصل بودن این محصول نیست. در واقع انواع مختلفی از کاسه تبتی تولید می­شود که هر یک بر اساس خصوصیات، زمان و مواد اولیه­ای که برده است، قیمت می­خورد. سایز بندی کاسه تبتی نیز موضوعی مؤثر بر قیمت است؛ چراکه از فلزات گران‌بهایی برای تولید این محصول استفاده می­شود و طبیعتاً سایز بزرگ این کاسه، مواد اولیه بیشتری می­خواهد.

نتیجه می­گیریم که هر کاسه تبتی ارزان موجود در بازار، غیراصل یا بی‌کیفیت نیست و این ارزانی می­تواند به نوع یا سایز محصول مربوط باشد. کاسه تبتی دست ساز بهترین نوع این محصول است که به صورت کاملاً دستی تولید می­شود. نوع دست ساز این محصول علاوه بر صدای دلنشین، ظاهر بسیار زیبایی دارد و طبیعتاً با قیمت بالاتری معامله خواهد شد. نوع دوم این کاسه، نیمه صنعتی است؛ در این مدل، تولید اولیه کاسه و ریخته گری به صورت صنعتی و مراحل چکش کاری و تزئین آن به صورت دستی انجام می­شود. نوع سوم و آخر کاسه آوازه خوان نیز به صورت کاملاً صنعتی تولید می­شود.

پس همانطور که گفتیم، ارزانی را پای بی­ کیفیتی ننویسید و به نوع کاسه و همچنین سایز بندی کاسه تبتی در هنگام خرید، توجه ویژه داشته باشید. فراموش نکنید که قیمت کاسه تبتی اصل و دست ساز همیشه کمی بالاتر است؛ اما زیبایی که این هنرِ دست به دکوراسیون شما می­ افزاید، واقعاً ارزشش را دارد. حال از کجا بفهمیم که تشخیص کاسه تبتی اصل چگونه است؟ یا اینکه از کجا این محصول را با خاطری آسوده بخریم؟ در ادامه به این دو سؤال پاسخ خواهیم داد؛ اگر قصد خرید کاسه تبتی ارزان را دارید، تا انتهای این صفحه با گالری الیاهو همراه باشید.

نحوه تشخیص کاسه تبتی اصل

در صورتی که می­خواهید از کاسه آوازه خوان تنها در دکوراسیون استفاده کنید، مدل­ های نیمه صنعتی برای شما مناسب خواهند بود. اگر قصد استفاده از صدای کاسه تبتی در کنار زیبایی آن را دارید، پیشنهاد می­کنیم که یک مدل اصل و دست ساز تهیه نمایید. حال چطور فرق اصل و غیراصل را متوجه شویم؟ همانطور که قبلاً تاکید کردیم، اول به مدل (دست ساز یا صنعتی) و سایز بندی کاسه آوازه خوان دقت کنید تا متناسب با مدل و سایز محصول هزینه پرداخت کنید. همچنین خوب است که در هنگام خرید به اعتبار فروشگاه مدنظر توجه کرده و در این خصوص پرس و جو کنید؛ شرکت­ های بزرگ و معتبر به ندرت اعتبار خود را با فروش کالای فیک به خطر می­ اندازند.

ضخامت بیشتر قسمت پایینی کاسه آوازه خوان نیز بر کیفیت بالای این محصول دلالت دارد. در هنگام خرید حضوری این محصول با دقت به صدای برخورد چوب با کاسه توجه کنید و میزان ماندگاری صوت در محیط را ارزیابی کنید. ماندگاری صوت در فضا نیز یکی دیگر از خصوصیت­ های کاسه تبتی اصل می­باشد. در صورتی که قصد خرید این محصول از گالری الیاهو را داشته باشید نیز ما در راستای تحقق معامله آگاهانه و عادلانه، صوت و ویدئوی محصول موردنظر را برای شما ارسال خواهیم کرد. در بخش بعد نکاتی را در خصوص قیمت کاسه تبتی اصل بیان خواهیم کرد.

کاسه تبتی 2

 

کاسه تبتی ارزان را از کجا بخریم؟

همیشه از جایی خرید کنید که حس اعتماد و تخصص را از افراد آنجا دریافت کرده باشید؛ خرید موفق تنها در صورتی اتفاق می­ افتد که درباره محصول موردنظر خود اطلاعات کافی داشته باشید و با اطلاعات غلط برخی از فروشندگان گمراه نشوید. گالری الیاهو جایی است که می­ توانید به آن اعتماد کرده و تمامی کالاهای دکوراتیو مورد نیاز خود را از این فروشگاه تهیه نمایید. تنوع بالای محصولات باکیفیت از جمله انواع کاسه تبتی در این گالری، به شما در انتخابی هماهنگ با سلیقه و دکوراسیون­تان کمک خواهد کرد.

اگر قصد اطلاع از قیمت کاسه تبتی اصل را دارید، می­توانید با کلیک بر اینجا از انواع کاسه تبتی های موجود گالری دیدن کرده و محصول موردنظر خود را سفارش دهید. استفاده از این محصول، زیبایی و جذابیت را به دکوراسیون محیط شما اضافه کرده و آرامش را به تک تک سلول­ های بدن شما خواهد رساند.

گالری الیاهو با سال­ها تجربه در زمینه واردات، صادرات، تولید و عرضه کالای دکوراتیو، همواره در تلاش است تا محصولات باکیفیت و قیمت مناسب را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد. شما می­توانید از دیگر محصولات این گالری دیدن کرده و صحّت گفته ­های ما در خصوص کیفیت بالا و قیمت مناسب را بسنجید.

مشتری گرامی، نظر به نوسان متداول موجودی و قیمت کالاها، لطفا قبل از هر گونه ثبت سفارش از قیمت و موجودی کالا اطمینان حاصل فرمایید.